Bývanie v príjemnom rodinnom dome na "vidieku" neďaleko Bratislavy, Horný Bar - Šuľany

Cena:
124 990,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Horný Bar
Ulica: Hlavná
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 1447
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne ponúkame na predaj jednopodlažný, podpivničený, 4-izbový rodinný dom v milej dedinke Šuľany - Horný Bar, obec Dunajská Streda.
Dom je postavený pred rokom 1975, ale bol kvalitne prerobený a dobre sa o ňho staralo. V rokoch 2011/2012 bola urobená rekonštrukcia strechy, boli vymenené okná za plastové, vymenené elektrické rozvody, plávajúca podlaha a rekonštrukcia prístavby.V roku 2014 bola urobená rekonštrukcia kuchyne a v roku 2017 rekonštrukcia kúpeľne a WC.
Na dvore sa nachádza prístavba: 4 miestnosti, (ktoré súčasní majitelia používajú ako dielne), altánok s murovanou pecou na pečenie chleba a pizze, paletové sedenie. V altánku sa nachádza aj vŕtaná studňa na polievanie záhrady.
Dvor je zatrávnený s okrasnými stromami a kvetmi.
Na zadnej časti pozemku je priestranná, oplotená dreveným plotom záhrada. Rozdelená je na tri časti: trávnik s viničom, časť s ovocnými stromami (jablone, višňa, čerešňa, černice, čučoriedky, ríbezle, egreše, slivka, moruša, rakytník). Tretia časť je so skleníkom a používajú ju na pestovanie zeleniny.

Popis domu:
Strecha - škridplech na drevenej konštrukcii, pochôdzny betón s fúkanou izoláciou. Na podkrovie, či povalu je prístup po sklápacích schodoch zo špajze a bolo by ho možné zobytniť.
Vchod do domu je od záhrady.Vchodové dvere, ktoré vedú do predsiene sú plastové s bezpečnostným kovaním. Napravo od predsiene sa nachádza samostatná kuchyňa s kuchynskou linkou a vstavanými spotrebičmi: plynová varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu.
Po ľavej strane od predsiene pokračuje chodba, z ktorej sa vstupuje po ľavej strane do detskej izby, po pravej strane do špajze, samostatného záchoda s umývadlom, do kúpeľne s vaňou. V pokračovaní je obývací pokoj a samostatná spálňa so samostatnou pracovňou.
Kúrenie je ústredné. V pivnici je umiestnený plynový kotol Protherm a bojler na ohrev teplej vody obojživelný (kotol a elektrina).
Celková úžitková plocha domu je 100m2 a celková veľkosť pozemku je 800m2.
Parkovanie je možné vo dvore a pred domom.
Sú tam natiahnuté inžinierské siete: mestská voda, elektrina, plyn. Čo sa odpadu týka, je tam žumpa, ale kanalizácia v meste je plánovaná a na pozemku je pripravená až po hlavnú bránu, tak už netreba kopať.
Mesačné náklady: 150,-€.

Dedinka Horný Bar - Šuľany je typickou, útulnou, multietnickou dedinkou. Je vhodná ako na víkendové bývanie, tak aj na trvalý pobyt. Od Bratislavy je to iba 35 km, či 40 min autom a ak sa využívajú alternatívy, tak sa dá ísť aj smerom Petržalka cez kompu Kyselica a vtedy je tá cesta 30 min (30 km).
V blízkosti sa stavia aj diaľnica BA-DS R7. Tak tá poskytne obyvateľom ďalšie možnosti.
V dedinke sa nachádza MÚ, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, obchody s potravinami a zmiešaným tovarom.
V blízkostí Šulian sa nachádza niekoľko jazier na kúpanie a rybolov.
Šuľany sa nachádzajú v blízkosti hrádze vodného diela Gabčíkovo, pod ktorým je výborná rybačka na Dunaji. Na hrádzi sa dá korčuľovať a bicyklovať.

Maklér:

makler
Maklér:Čapová Jaroslava
Telefón:0902405244
E-mail:capova-ZVNC-dom-realit.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.